Lista definitiva a candidaturilor validate pentru demnitatile/functiile eligibile in cadrul Adunării Generale de Alegere a Organelor de Conducere a Baroului București din anul 2019

A. DECANUL BAROULUI

 

1. CIOBANU M. AUREL
2. DRAGNE ST. ION
3. GÂDEA M.E. CRISTIAN-ALIN
4. MARCU N. MARIA
5. MĂDUȚA T. SORIN-DINU
6. POP I. CLAUDIA-RAMONA
7. STOICA C.D. MIHNEA-OCTAVIAN

 

 

B.    MEMBRU ÎN CONSILIUL BAROULUI

1.         ALEXANDRU I. IONUT
2.         ANGHELACHE C. CAMELIA-CONSTANTA
3.         BĂRBUCEANU M. FLORIN-CIPRIAN
4.         BÂRDAN – RAINE GH. DANNY-GABRIEL
5.         BERCEA M. RAMONA-MĂDĂLINA
6.         BIVOLARU M. CEZAR-EDWARDS
7.         BURLACU P. VALENTIN
8.         CĂLINESCU A. PAUL-RĂZVAN
9.         CHITU F. GEORGE
10.        CIOBANU A. MIHAIL
11.        CIOBANU M. AUREL
12.        CIOBANU M. PETRUT
13.        CÎTU I. CONTESIN
14.        CIULINARU GH. MARIA-MAGDALENA
15.        CONSTANTIN I. L. GEORGE
16.        CONSTANTINESCU GH. EMIL
17.        COVACI I. LAVRIN-IOAN
18.        CRISTEA M. ANDREEA
19.        CUDRICI GH. EUGEN-SEBASTIAN
20.        DRAGNE ST. ION
21.        DURGHEU A. CONSTANTIN-FLORIN
22.        FENECHIU CĂTĂLIN-DANIEL
23.        FLOREA D. GHEORGHE
24.        FRIEDMANN-NICOLESCU S. IOSIF
25.        GÂDEA M.E. CRISTIAN-ALIN
26.        HOTCA G. MIHAI-ADRIAN
27.        ILIE-IORDACHESCU A. ION
28.        LEONTE T. DUMITRU
29.        LUCESCU I. MIHAI
30.        MĂDUTA T. SORIN-DINU
31.        MARCU N. MARIA
32.        MARES P. MIHAI
33.        MATEI PETRE
34.        MICU M. BOGDAN-FLORIN
35.        MIHALCEA L. ALEXANDRU
36.        MIHU? D. GABRIELA-GYONGY
37.        MINEA C. MARIA
38.        MINEA V.D. GABRIEL
39.        MOLOMAN C. GEORGE-CLAUDIU
40.        MURARIU R.C. RĂZVAN-CONSTANTIN
41.        NAUBAUER C.V. STEFAN
42.        NEDELCU M. CONSTANTIN
43.        NEGOITĂ C. FLORIN
44.        NEMES V. VASILE
45.        NEVOE I. NICOLAE
46.        NICU A. TIBERIUS
47.        NICULESCU-PĂNCULESCU M. DANA-TEODORA
48.        NI?ULESCU GH. IULIANA
49.        OANCEA C. DAN
50.        OLAC I. DIANA-IULIA
51.        OLARU I. MIHAELA
52.        ONCESCU I. CĂTĂLIN-IONUT
53.        PĂUN A. ALEXANDRU
54.        PIPEREA I. PETRE
55.        POP I. CLAUDIA-RAMONA
56.        POPA D. MIHAI
57.        POPA GH. FLORENTINA
58.        POPESCU I. ILIE
59.        POPESCU R.I.C. OCTAVIAN
60.        PUIU C. ANDI-CONSTANTIN
61.        RADU GH. CRISTINA-GEORGETA
62.        RĂDULESCU I. ADRIANA
63.        RAPCEA M. MIHAI
64.        ROMAN. T. VASILE
65.        SĂCĂSANU A. CRISTIAN
66.        SIBICEANU GH. FLORIAN
67.        SLIVINSCHI N. PAULA
68.        STOIAN T. GRIGORE-GABRIEL
69.        STOICA C.D. MIHNEA-OCTAVIAN
70.        TANASĂ I. ION-CRISTI
71.        TĂNĂSESCU M.R. MIHAI-ALEXANDRU
72.        TEODOSIU F. FLAVIA-CRISTINA
73.        TOBĂ G.F. GEORGE-LEONARD
74.        TORNEA C.I. PETRE
75.        TULEASCĂ N. LUMINITA
76.        UDREA AL. VARUJAN-ALEXANDRU-CODRUT
77.        UDREA T. GABRIEL-VALENTIN
78.        UNGUREANU G. AURA-SPERANTA
79.        VĂSII FLORENTIN-LAUREN?IU
80.        ZAHARIA-MĂNESCU V. DANIELA
81.        ZAMFIRESCU I. ANDREI-MIRCEA
82.        ZAMFIRESCU D.V. VLAD
 


C.    MEMBRU ÎN COMISIA DE CENZORI 


1.        ALEXANDRU I. IONUT
2.        BURLACU P. VALENTIN
3.        GÂDEA M.E. CRISTIAN-ALIN
4.        IOAN J. OVIDIU
5.        MĂDUTA T. SORIN-DINU
6.        MIHUT D. GABRIELA-GYONGY
7.        RĂDULESCU I. ADRIANA
8.        SLIVINSCHI N. PAULA
9.        TANASĂ I. ION-CRISTI

 

 

D.    MEMBRU ÎN COMISIA DE DISCIPLINĂ

1.         ALEXANDRU I. ANCUTA
2.         ALEXANDRU I. IONUT
3.         ANGHELACHE C. CAMELIA-CONSTANTA
4.         BĂICULESCU GH. CĂTĂLIN-DENNIS
5.         BĂICULESCU I. IULIAN-LAURENTIU
6.         BUCUR F. PETRICĂ
7.         BURLACU P. VALENTIN
8.         COJOCARU C. MARIAN-COSMIN
9.         CONSTANTIN I. L. GEORGE
10.        CONSTANTINESCU GH. EMIL
11.        CUDRICI GH. EUGEN-SEBASTIAN
12.        DAMIAN-BURUEANĂ GH. MARIUS
13.        DOBRE C. LAURENTIA-CLAUDIA
14.        FODOROIU. D. LILIANA
15.        GÂDEA M.E. CRISTIAN-ALIN
16.        GAROFIL E. STELIAN
17.        GIURGEA E. FLORENTIN-CĂTĂLIN
18.        HARALAMBIE M. PETRE
19.        LUCESCU I. MIHAI
20.        MĂDUTA T. SORIN-DINU
21.        MARCU N. MARIA
22.        MARCULESCU I. LOREDANA
23.        MIHUT D. GABRIELA-GYONGY
24.        OLAC I. DIANA-IULIA
25.        OLARU I. MIHAELA
26.        PETRESCU T. CARMEN
27.        POROJAN GH. LUMINI?A
28.        PUIU C. ANDI-CONSTANTIN
29.        RADU GH. CRISTINA-GEORGETA
30.        RĂDULESCU I. ADRIANA
31.        SLIVINSCHI N. PAULA
32.        TOBĂ G.F. GEORGE-LEONARD
33.        VOICESCU GH. CONSTANTIN
34.        ZAMFIRESCU D.V. VLAD
35.        ZORKOCZY C.L.Z. JULIA

 

 

E.    DELEGAT AL BAROULUI LA CONGRESUL AVOCATILOR DIN 2019

1.         ALEXANDRU I. ANCUTA
2.         ALEXANDRU I. IONUT
3.         BĂICULESCU GH. CĂTĂLIN-DENNIS
4.         BĂRBUCEANU M. FLORIN-CIPRIAN
5.         BÂRDAN – RAINE GH. DANNY-GABRIEL
6.         BERCEA M. RAMONA-MĂDĂLINA
7.         BITĂ T. VIORICA
8.         BRICIU T. TRAIAN CORNEL
9.         BUCUR F. PETRICĂ
10.        BURCIU B. REMUS-IUSTINIAN
11.        BURLACU P. VALENTIN
12.        CHIFOR C. NICOLAE-BOGDAN
13.        CIOBANU A. MIHAIL
14.        CIOBANU M. AUREL
15.        CIOBANU M. PETRUT
16.        CIULINARU GH. MARIA-MAGDALENA
17.        CÎRSTEA GH. OVIDIU-AUREL
18.        CONSTANTIN I. L. GEORGE
19.        COVACI I. LAVRIN-IOAN
20.        CRISTEA M. ANDREEA
21.        CUDRICI GH. EUGEN-SEBASTIAN
22.        DOBRE C. LAUREN?IA-CLAUDIA
23.        DRAGNE ST. ION
24.        DURGHEU A. CONSTANTIN-FLORIN
25.        FENECHIU CĂTĂLIN-DANIEL
26.        FLOREA D. GHEORGHE
27.        FODOROIU. D. LILIANA
28.        FRIEDMANN-NICOLESCU S. IOSIF
29.        GĂBUREAC S. ALINA-IULIA-TATIANA
30.        GÂDEA M.E. CRISTIAN-ALIN
31.        GAROFIL E. STELIAN
32.        GIURGEA E. FLORENTIN-CĂTĂLIN
33.        HARALAMBIE M. PETRE
34.        HOTCA G. MIHAI-ADRIAN
35.        ILIE-IORDACHESCU A. ION
36.        LALU C. CORNELIA
37.        LAZĂR M.M.P. ANDREI
38.        LUCESCU I. MIHAI
39.        MĂDUTA T. SORIN-DINU
40.        MARCU N. MARIA
41.        MARCULESCU I. LOREDANA
42.        MARES P. MIHAI
43.        MATEI PETRE
44.        MIHALCEA L. ALEXANDRU
45.        MIHUT D. GABRIELA-GYONGY
46.        MINEA C. MARIA
47.        MINEA V.D. GABRIEL
48.        MOLOMAN C. GEORGE-CLAUDIU
49.        NAUBAUER C.V. ?TEFAN
50.        NEACSU A. CONSTANTIN
51.        NEGOITĂ C. FLORIN
52.        NICU A. TIBERIUS
53.        NICULESCU-PĂNCULESCU M. DANA-TEODORA
54.        NITULESCU GH. IULIANA
55.        OANCEA C. DAN
56.        OLAC I. DIANA-IULIA
57.        OLARU I. MIHAELA
58.        ONCESCU I. CĂTĂLIN-IONUT
59.        ONILĂ M. MARIANA
60.        PĂUN A. ALEXANDRU
61.        PETRESCU T. CARMEN
62.        PIPEREA I. PETRE
63.        POP I. CLAUDIA-RAMONA
64.        POPA GH. FLORENTINA
65.        POPA R. ANCA-SANDA
66.        POPESCU AL. IULIAN
67.        POPESCU I. ILIE
68.        POPESCU R.I.C. OCTAVIAN
69.        POPESCU-CRUCERU D.L. ANCA-SORINA
70.        PRELIPCEANU C. MARIA-ZAHARA
71.        PUIU C. ANDI-CONSTANTIN
72.        RACOVICEANU M. SILVANA-MIHAELA
73.        RADU GH. CRISTINA-GEORGETA
74.        RĂDULESCU I. ADRIANA
75.        ROMAN. T. VASILE
76.        SĂCĂSANU A. CRISTIAN
77.        SAVU D. GABRIELA-IULIANA
78.        SLIVINSCHI N. PAULA
79.        ?TIOLICĂ N. FLORIN
80.        STOIAN T. GRIGORE-GABRIEL
81.        STOICA C.D. MIHNEA-OCTAVIAN
82.        TANASĂ I. ION-CRISTI
83.        TĂNĂSESCU M.R. MIHAI-ALEXANDRU
84.        TEODOSIU F. FLAVIA-CRISTINA
85.        TORNEA C.I. PETRE
86.        TULEASCĂ N. LUMINITA
87.        UNGUREANU G. AURA-SPERAN?A
88.        VĂSII FLORENTIN-LAUREN?IU
89.        VASILESCU E. ELENA-EMILIA
90.        VOICESCU GH. CONSTANTIN
91.        ZAHARIA A. CRISTIAN-BOGDAN
92.        ZAHARIA-MĂNESCU V. DANIELA
93.        ZAMFIRESCU I. ANDREI-MIRCEA
94.        ZAMFIRESCU D.V. VLAD
95.        ZORKOCZY C.L.Z. JULIA
 

Preluare: baroulbucuresti.ro

 


Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *