BAROUL MARAMURES

Decan
Blajan Ioan
Tel. mobil:0722321250; 0748914092
Email: ioanblajan@yahoo.com

Prodecan
Andreicut Florin
Tel. mobil: 0723696544; 0756031393
Email: andreicut.florin@yahoo.com

Consilieri
Chindris Ovidiu Marius
Tel. mobil: 0745880828
Email: ochindris@yahoo.com

Deac Luminita
Tel. mobil: 0722524527
Email : avdeac@yahoo.com

Farcas Dan Iulian
Tel. mobil: 0744643433
Email: farcasdan@gmail.com

Herta Calin
Tel. mobil:0722640148
Email: calin@avocat-herta.ro

Moldovan Vasile
Tel. mobil: 0745755084
Email: vasile_moldovan@hotmail.com

Palenciar Cornelia
Tel. mobil: 0745688132
Email: corneliapalenciar@gmail.com

Pirvu Ionut Rares
Tel. mobil: 0742190194
Email: avocatpirvu@yahoo.com

Sas Ioan
Tel. mobil: 0745331885
Email: sasavocat@yahoo.com

Stetca Adriana
Tel. mobil: 0722412931
Email: adriana_stetca@yahoo.com

Tablou avocati

ADRESA:
MARAMUREŞ – Piaţa Libertăţii nr. 15, Baia Mare
Tel./Fax: 0262.223.336;
E-mail: office@baroul-maramures.ro
Website: http://www.baroul-maramures.ro


Casa de asigurari a avocatilor Maramures

Presedinte
Av. Dumitras Florentina
Sediu profesional: Baia Mare, str. Victoriei nr. 59A, ap. 17-18
Tel. birou: 0362 422980; fax 0362 404675
Tel. mobil: 0730 503715
Email: florentina.dumitras@dvamm.ro

Vicepresedinte
Av. Pop Alexandru
Sediu profesional: Baia Mare, str. Victoriei nr. 104/3
Tel. birou: 0362 414507
Tel. mobil: 0748 945248
Email:office@instinctual.ro

Membrii in Consiliul de administratie al filialei Maramures a CAA
Av. Angelescu Norbert
Sediu profesional:  Baia Mare, G. Cosbuc 28/17
Tel. birou:   0262 275723, 0362 407870
Tel. mobil:  0747 032898
Email:     angelescu_norbert@yahoo.com

Av. Sustic Toader
Sediu profesional:     Sighetu Marmatiei, C. Coposu 3/7A
Tel. birou:  0262 318024
Tel. mobil:  0744 686133
Email: av.toadersustic@yahoo.com

Av. pensionar Csiha Tamas
Tel. mobil: 0721 265099
Email: csiha_tamas@yahoo.com

Comments are closed.