BAROUL MARAMURES

Decan

Andreicut Florin

Sediu profesional: Baia Mare, George Cosbuc nr. 32/33
Tel. birou: 0262276597
Tel. mobil: 0723696544; 0756031393
Email andreicut.florin@yahoo.com
Andreicut Florin

Prodecan

Blajan Ioan

Sediu profesional: Baia Mare, B-dul Republicii 1/23
Tel. birou: 0262218993
Tel. mobil: 0722321250; 0748914092
Email ioanblajan@yahoo.com
av.ioan.blajan@gmail.com
Blajan Ioan

Consilieri

Avram Flaviu Virgil

Sediu profesional: Baia Mare, Bd-ul Bucuresti nr. 25
Tel. birou: 0362806226
Tel. mobil: 0744765230
Email avram_flaviu@yahoo.com
Avram Flaviu Virgil
Chindris Ovidiu Marius

Sediu profesional: Baia Mare, str. George Cosbuc nr. 27/14
Tel. birou: 0362805186
Tel. mobil: 0745880828
Email ochindris@yahoo.com
Chindris Ovidiu Marius
Farcas Dan Iulian

Sediu profesional: Baia Mare, str. Victoriei nr. 59A/23
Tel. birou: 0362417641
Tel. mobil: 0744643433
Email farcasdan@gmail.com
Farcas Dan Iulian
Palenciar Cornelia

Sediu profesional: Baia Mare, str. George Cosbuc nr. 30/33
Tel. birou: 0362807032
Tel. mobil: 0745688132
Email corneliapalenciar@gmail.com
Palenciar Cornelia
Pirvu Ionut Rares

Sediu profesional: Baia Mare, 22 Decembrie nr. 8
Tel. birou: 0262272903
Tel. mobil: 0742190194
Email avocatpirvu@yahoo.com
Pirvu Ionut Rares
Pop Adrian

Sediu profesional: Baia Mare, Bd-ul Bucuresti nr. 25
Tel. birou: 0362806226
Tel. mobil: 0744810034
Email adrian@avocatibaiamare.ro
Pop Adrian
Pop Alexandru Ioan

Sediu profesional: Baia Mare, str. Victoriei nr. 104/3
Tel. birou: 0362414507
Tel. mobil: 0748945248
Email office@instinctual.ro
Pop Alexandru Ioan
Sas Ioan

Sediu profesional: Sighetu Marmatiei, S. Barnutiu 6/2
Tel. birou: 0262312422
Tel. mobil: 0745331885
Email sasavocat@yahoo.com
Sas Ioan
Stetca Adriana

Sediu profesional: Baia Mare, B-dul Republicii 1/44
Tel. birou: 0262218388
Tel. mobil: 0722412931
Email adriana_stetca@yahoo.com
Stetca Adriana

Tablou avocati

ADRESA:
MARAMUREŞ – Piaţa Libertăţii nr. 15, Baia Mare
Tel./Fax: 0262.223.336;
E-mail: office@baroul-maramures.ro
Website: http://www.baroul-maramures.ro


Casa de asigurari a avocatilor Maramures

Casa de asigurari a avocatilor / Conducere

Presedinte

Av. Dumitras Florentina

Sediu profesional: Baia Mare, str. Victoriei nr. 59A, ap. 17-18
Tel. birou: 0362 422980; fax 0362 404675
Tel. mobil: 0730 503715
Email: florentina.dumitras@dvamm.ro

Vicepresedinte

Av. Angelescu Norbert

Sediu profesional: Baia Mare, G. Cosbuc 28/17
Tel. birou: 0262 275723, 0362 407870
Tel. mobil: 0747 032898
Email: angelescu_norbert@yahoo.com

Membrii in Consiliul de administratie al filialei Maramures a CAA

Av. Contra Daniel Mihai

Sediu profesional: Baia Mare, str. Victoriei nr. 59/21
Tel. mobil: 0723 635663
Email: mihai.contra@gmail.com
Av. Sustic Toader

Sediu profesional: Sighetu Marmatiei, C. Coposu 3/7A
Tel. birou: 0262 318024
Tel. mobil: 0744 686133
Email: av.toadersustic@yahoo.com
Av. pensionar Csiha Tamas

Tel. mobil: 0721 265099
Email: csiha_tamas@yahoo.com

Comments are closed.